Przed takim pytaniem stanęłam w październiku 2015 roku kiedy mój chrześniak kończył roczek. To takie szczególne urodziny i chciałam, żeby prezent był wyjątkowy. Żeby oprócz zabawki, która pewnie prędzej czy później trafi do pudełka razem z innym, miał coś wyjątkowego. Wtedy właśnie wymyśliłam album na zdjęcia z urodzin. Jedna strona –  jedno zdjęcie z urodzin, kiedy dmucha świeczki na torcie… i tak od roczku do 18 lat.

Od tego albumu wszystko się zaczęło

I tu dochodzimy do momentu, kiedy chce Wam pokazać ten pierwszy album, który zrobiłam. Wygląda zupełnie inaczej niż te, które tworzę teraz, ale mam do niego ogromy sentyment.

Dzisiaj każdy z nas robi tysiące zdjęć aparatem i telefonem. Wszystkie zgrywamy na dyski, nie zawsze mamy czas je wywoływać, a nawet jak byśmy chcieli to ciężko byłoby pewnie to wszystko gdzieś pomieścić:)) przynajmniej ja tak mam. Ten album mobilizuje do wybrania i wywołania jednego zdjęcia z każdego roku lub cyknięcia fotki w dzień urodzin. Wyobraźcie sobie jak fajnie będzie go oglądać po 18 latach, kiedy wszystkie strony zapełnicie zdjęciami❤️

Jak albumy robię teraz

Albumy, które tworzę teraz, na Wasze zamówienia, mają miejsce na zdjęcia w formacie 10 x 15 cm oraz dodatkowe skrytki i kieszonki na notatki lub pamiątki. Każdy album jest inny chociaż utrzymany w podobnej kolorystyce oraz motywy z poszczególnych stron się powtarzają. Każdą stronę albumu ozdabiam motywem pasującym do wieku dziecka. Co więcej każdy z Was może mi napisać, co chciałby mieć na każdej stronie i ja ten album tak przygotuje. A dla osób, które lubią dokładnie wiedzieć co kupują będą na stronie albumy dostępne od ręki.

Dwa słowa o bazie albumu

Bazy, na których tworzę albumu sprowadzam z Anglii, bo są przepiękne i starannie wykonane. Występują w kolorach: biała, czarna i kraftowa. Okładka sama w sobie wygląda ładnie, więc jest minimalistycznie ozdobiona: imieniem wyciętym z papieru i serduszkiem. Rogi albumu mają założone metalowe narożniki. No sami zobaczcie:)

Serdecznie Was zapraszam, a ja już wkrótce będę drukować piąte zdjęcie do albumu mojego chrześniaka💕

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?