Słoiczek i Spółka | Wyjątkowe prezenty Słoiczek i Spółka | Wyjątkowe prezenty

Cześć, jestem Karolina:)

Lubię podróże, dobre jedzenie i wyjątkowe prezenty. Tutaj będzie o tym ostatnim;)
Wszystko co tu zobaczysz jest wymyślone i ręcznie stworzone w mojej małej, wymarzonej pracowni, która od niedawna jest również moim jednym miejscem pracy. Tworzę tu…

słoiczki

Małe upominki na ważne chwile takie jak Baby shower, Roczek, Chrzest, Komunia, Ślub czy urodziny. Możesz postawić je przy każdym talerzyku lub na słodkim stole. Taki słoiczek to uzupełnienie dekoracji stołu i podziękowanie dla Twoich gości za przybycie.

Dlaczego robię upominki w słoiczkach? Bo słoiczek po zjedzeniu lub wykorzystaniu zawartości można umyć i wykorzystać dalej. Dekoracja słoiczka to papier i lniane sznurki. To ekologiczny upominek bez plastiku.

albumy na zdjęcia

Uważam, że warto drukować zdjęcia i w tym temacie jestem tradycjonalistką, papier fotograficzny i album na zdjęcia wklejane. Albumy, które tworzę powstają na gotowych bazach białych, czarnych lub kraftowych. Są proste, można powiedzieć zwyczajne, ale to co dodaje im charakteru to wymyślona przeze mnie okładka. Wymyślona i ręcznie stemplowana. Mam nadzieje, że któraś przypadnie Ci do gustu i zainspiruje do wywołania zdjęć.

Od czasu do czasu robię też albumy, które mają dekorowaną każdą stronę i są pięknym prezent na roczek lub z okazji narodzin.  Jest pewna historia o tym albumie, możesz o nim poczytać -> TUTAJ

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?