Słoiczek i Spółka | Wyjątkowe prezenty Słoiczek i Spółka | Wyjątkowe prezenty

Fajnie, że jesteś!

Słoiczek i spółka to moje spełnienie marzeń. Mała pracownia, która od 2019 roku jest moim miejscem pracy. Powstają tutaj małe słoiczki na ważne uroczystości i tradycyjne albumy na wklejane zdjęcia. Jedne i drugie mają zatrzymywać chwile i być wyjątkowe, bo to prezenty personalizowane.

 

słoiczki

Ten mały drobiazg ma dowiązany bilecik, na którym drukuje krótki tekst. Wewnątrz słoiczka kryje się coś pysznego, a słoiczek sam w sobie jest pamiątką ważnego dnia. Po zjedzeniu zawartości nie trzeba go wyrzucać. Można dać mu drugie życie wykorzystując na wiele różnych sposobów. Dekoracja słoiczka to praca moich rąk przy wsparciu maszyn tłocząco-wycinających. Dekoracje słoiczka dobieram do motywu przyjęcia, żeby upominek postanowiony na stole komponował się z resztą dekoracji.

albumy na zdjęcia

Albumy, które tworzę powstają na gotowych papierowych bazach na spirali. Są proste, można powiedzieć zwyczajne, ale to co dodaje im charakteru to wymyślona przeze mnie okładka. Każdy pomysł rodzi się w mojej głowie, a potem za pomocą stempli przenoszę go na okładkę. Na pierwszej stronie po otworzeniu albumu mogę nadrukować kilka słów od Ciebie, cytat lub dedykacje. Taki album to  szczególny prezent. Może by zapowiedzią wspólnych chwil lub wypełniony zdjęciami przypominać te, które wywołują uśmiech na twarzy.

świąteczny album na zdjęcia grudniownik

ludzie

Dzięki temu co robię spotykam sporo ciekawych osób. Cześć z nich możecie poznać poprzez produkty, które znajdziecie u mnie na stronie. Dagmara ze Wspominky Decor szyje woreczki na albumy, Ania z Cudowianki projektuje kartki okolicznościowe, a Monika ze Studio Forty tworzy wyjątkowe naklejki, którymi można podpisywać zdjęcia w albumie. W sumie to ja też się jeszcze nie przedstawiłam. Mam na imię Karolina i cieszę się, że tu jesteś.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?