Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / washpapa butelkowa zieleń - Słoiczek i Spółka Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / washpapa butelkowa zieleń - Słoiczek i Spółka

Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / washpapa butelkowa zieleń

5.60 

Wyczyść

Czas realizacji: 7-14 dni roboczych

Opis

Słoiczek dekorowany washpapą

Słoiczek ręcznie ozdobiony washpapą w kolorze butelkowej zieleni. Washpapa to wyjątkowa tkanina, którą można myć, więc taki słoiczek to dobry pomysł na stworzenie upominku w duchu #lesswaste, ponieważ po zjedzeniu zawartości można go umyć i wykorzystać dalej na przykład jako opakowanie na spinacze biurowe lub pojemnik na przyprawy. My dekorujemy słoiczek, a Ty możesz wsypać do niego herbatę, kawę lub zioła. Do każdego słoiczka dowiązujemy bilecik drukowany na satynowej kalce.

Historia słoiczka

Lubię robić zdjęcia i podróżować, więc jak gdzieś wyjeżdżam to zabieram ze sobą, któryś ze słoiczków. Słoiczki dekorowane washpapą były ze mną na Półwyspie Helskim. Każdy słoiczek w kategorii washpapa ma jakieś kadry z tamtych plaż, a ja do tej pory mam muszle, które przywiozłam w słoiczkach do domu.

Kilka szczegółów

  • Zawartość: słoiczek przychodzi do Ciebie ozdobiony z dowiązaną spersonalizowaną etykietą. Wystarczy go odkręcić i włożyć do środka własne podziękowanie dla gości.
  • Jeśli jednak chcesz kupić gotowe upominki wybierz jedną z opcji w polu zmień zawartość
  • W polu Personalizacja podaj nam tekst na bilecik. Przykłady na ostatnim zdjęciu
  • Wymiary słoiczka: pojemność 40ml | wysokość 5cm | średnica 3,5cm

Dodatkowe informacje

Zmień zawartość

Pusty, Z dobrymi myślami, Z drażami, Z miodem

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©  2021 Słoiczek i Spółka

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?