Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / fuksja ciemny róż - Słoiczek i Spółka Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / fuksja ciemny róż - Słoiczek i Spółka

Podziękowanie dla gości / Słoiczek pusty / 40ml / fuksja ciemny róż

4.50 

Wyczyść

Czas realizacji: 7-14 dni roboczych

Opis

Słoiczek dekorowany papierem w kolorze ciemnego różu

Mocny, zdecydowany kolor, który ożywi każdy stół. Słoiczek w tym kolorze może być upominkiem dla gości weselnych, ale sprawdzi się też na przyjęciu urodzinowym dziewczynki, która kocha róż. Słoiczka można wypełnić dowolnymi słodyczami, herbatą lub ziołami tworząc wyjątkowe podziękowanie dla gości. Jeśli chcesz kupić gotowe prezenty wystarczy wybrać zawartość w polu Zmień zawartość. Dekoracje słoiczka wycinamy z papieru, a na pokrywce naklejamy tekturowe serduszko. Personalizowany bilecik wydrukowany jest na satynowej kalce i dowiązany do słoiczka różowym sznurkiem. Jeśli to zbyt dużo różu;) napisz do nas, sznurek może być lniany, złoty, a nawet czarny.

Dlaczego upominek w słoiczku jest ekologiczny

Bo tworzymy go w oparciu o naturalne materiały, bez folii i plastiku tak, żeby ograniczyć ślad ekologiczny. Każdy słoiczek, po zjedzeniu zawartości możesz\ ponownie wykorzystać do przechowywania przypraw, spinaczy biurowych lub jako opakowanie podróżne na kosmetyk.

Kilka szczegółów

  • Zawartość: słoiczek przychodzi do Ciebie ozdobiony z dowiązaną spersonalizowaną etykietą. Wystarczy go odkręcić i włożyć do środka własne podziękowanie dla gości.
  • Jeśli jednak chcesz kupić gotowe upominki wybierz jedną z opcji w polu zmień zawartość
  • W polu Personalizacja podaj nam tekst na bilecik. Przykłady na ostatnim zdjęciu
  • Wymiary słoiczka: pojemność 40ml | wysokość 5cm | średnica 3,5cm

Dodatkowe informacje

Zmień zawartość

Pusty, Z dobrymi myślami, Z drażami, Z miodem

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?