Album na zdjęcia NASZE PODRÓŻE / 30,5×30,5 cm

110.00 

Opis

Album na zdjęcia – nasze podróże. Dla tych co lubią wklejać zdjęcia po swojemu.

Duży album na wklejane zdjęcia. Jeśli lubisz odbitki kwadratowe możesz wkleić od 3 do 9 sztuk na stronie co daje maksymalnie miejsce na 720 odbitek. Album ma 40 kart (200 g/m2). Możesz na nich również umieścić pamiątki z wakacji lub zapisać ważne rzeczy, daty. Okładka na środku ma kompas z napisanem Nasze podróże. Albumu ma założone czarne, metalowe narożniki. Na pierwszej stronie jest cytat „Świat jest książką i ci, co nie podróżują czytają tylko jedną stronę”

Inspiracja

Jeśli masz dużo zaległych, niewywołanych zdjęć z różnych podróży ten album pomoże Ci to nadrobić:) My do swojego wybraliśmy po 15 zdjęć z każdej wyprawy. Szybko, spontanicznie, po prostu te które przywołują fajne chwile. Wywołaliśmy je w formacie 9x9cm i wkleiliśmy po 3 na stronie co dało nam miejsce na 15 różnych podróży.

Jak powstaje

Pracujemy na gotowych bazach albumowych. To co powstaje u nas to pomysł na okładkę i jej wykonanie. Okładki są ozdabiane za pomocą stempli, więc możemy wykonać dowolny napis czcionką maszynową lub stworzyć dla Ciebie inną wymarzoną okładkę. Wystarczy do nas napisać sklep@sloiczekispolka.pl

Kilka szczegółów

  • wymiary: 30,5 cm x 30,5 cm
  • okładka i karty w kolorze kraft lub białym (opcje do wyboru)
  • 40 kartek (80 stron)
  • grubość okładki 3mm
  • metalowe narożniki w kolorze czarnym (album kraft) lub w kolorze srebrnym (album biały)

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Kraft

Wyczyść

Czas realizacji: 7-14 dni roboczych

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?