Album na zdjęcia LIFE IS A JOURNEY - Słoiczek i Spółka Album na zdjęcia LIFE IS A JOURNEY - Słoiczek i Spółka

Album na zdjęcia LIFE IS A JOURNEY

80.00 

Wyczyść

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

Opis

Album na zdjęcia z ważnych chwil, bo życie to podróż.

Ten album z ręcznie stemplowaną okładką pomieści zdjęcia z podróży, wspomnienia z przedszkola, czy kadry ze zwykłych codziennych chwil, bo życie to podróż. Na okładce jest napis „Life is a journey” i camper. To album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów. Szczegóły na ostatnim zdjęciu.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Standardowo, czyli w formacie 10 x 15 cm

  • mały album (19,5 x 19,5 cm) zmieści 80 odbitek
  • duży album (29,5 x 29,5 cm) zmieści 240 odbitek

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. Dedykacje wpisz w polu Personalizacja.
TU znajdziesz kilka inspiracji na wyjątkowe życzenia.

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Do każdego zakupionego albumu dostaniesz paczkę przylepców Henzo. Jeśli chcesz zamienić zwykłe wklejanie zdjęć w twórczą zabawę zajrzyj na mój Instagram pod #robimy_album pokazuje tam jak w prosty sposób zrobić kieszonkę na bilety, podpisać zdjęcia lub minimalistycznie ozdobic strony. Ale jeśli to Cię nie przekonuje, a bardzo chcesz się cieszyć gotowym albumem ze zdjęciami zajrzyj TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Kilka szczegółów

Album na zdjęcia wklejane
40 kartek o gramaturze 200g/m²
Ręcznie stemplowana tekturowa okładka

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Kraft

Opcje

Duży, Mały

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©  2021 Słoiczek i Spółka

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?