Album na zdjęcia WIELKA MIŁOŚĆ - Słoiczek i Spółka Album na zdjęcia WIELKA MIŁOŚĆ - Słoiczek i Spółka

Album na zdjęcia WIELKA MIŁOŚĆ

80.00 

Wyczyść

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

Opis

Album na zdjęcia z wielorybami na okładce

Album na wspólne zdjęcia. Może z podróży, ślubu albo zwykłych codziennych dni razem? To zostawiam Tobie:) Ja zadbałam o okładkę, która na pierwszy rzut oka może wydawać się zwykła tekturowa, ale to grafika i podpis robią robotę. Dwa zakochane wieloryby i napis „wielka miłość”. Trochę z przymrużeniem oka, ale przekazuje to co najważniejsze. Karty są papierowe, niepowlekane więc możesz na nich zapisać daty i wspomnienia. Rogi okładki są wzmocnione metalowymi narożnikami, bo jest to część, która lubi się zniszczyć przy przeglądaniu albumu. Album jest wiązany tak, żeby po wyklejeniu kart zdjęciami pozostawał zamknięty.

Album na zdjęcia wklejane

To album dla tych, którzy lubią wklejać zdjęcia po swojemu. Do każdego albumu dodajemy paczkę dwustronnych przylepców do zdjęć Henzo. Albumy są kwadratowe, więc zmieścisz w nich różne formaty zdjęć. Mała wersja albumu pomieści do 80 zdjęć w największym formacie 13x18cm. Duży album zmieści do 240 odbitek w formacie 10x15cm. Więcej szczegółów na temat formatów zdjęć znajdziesz w galerii zdjęć produktu. Możesz wybrać małą lub dużą wersję oraz kolor okładki i kart (biały lub kraft).

  • mały album: 40 kart 19,5×19,5 cm | 80 odbitek
  • duży album: 40 kart 19,5×19,5 cm | 240 odbitek

Jeśli nie chcesz samemu wyklejać zdjęć możemy zrobić to dla Ciebie. Wystarczy zamówić album wyklejony zdjęciami i przesłać do nas wybrane zdjęcia, a my zajmiemy się resztą. Żeby zamówić album kliknij TUTAJ

Album jako wyjątkowy prezent

Jeśli chcesz podarować album w prezencie to na pierwszej stronie wydrukujemy cytat lub dedykację. Tekst podaj nam w polu Personalizacja. Do albumu możesz dobrać kartkę okolicznościową, naklejki, pudełko lub woreczek. Wszystkie te akcesoria selekcjonujemy bardzo starannie. Zazwyczaj są to produkty od małych polskich firm, które wkładają dużo serca w to co robią.

Ten album to wyjątkowy walentynkowy prezent, więc możesz w nim dodatkowo na pierwszej stronie z dedykacją umieścić serduszko z odcisków palca. Czerwony mały tusz znajdziesz TUTAJ 

Jak powstaje album na zdjęcia

Pracujemy na gotowych bazach albumowych. To co powstaje u nas to pomysł na okładkę i jej wykonanie. Każdą okładkę ozdabiamy ręcznie  za pomocą stempli. Możemy wykonać dowolny napis czcionką maszynową lub stworzyć dla Ciebie inną wymarzoną okładkę. Album z personalizowaną okładką zamówisz TUTAJ.

Kilka szczegółów

  • album wiązany, na spirali (po wypełnieniu zdjęciami zwiększa się objętość kart, wiązanie na końcu okładek pomaga trzymać album w zamkniętej formie)
  • 40 kartek (80 stron) gramatura 200g/m2
  • tekturowa okładka, grubość 3mm
  • metalowe narożniki w kolorze czarnym

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Kraft

Rozmiar

Duży, Mały

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?