Album na zdjęcia CELEBRATION - Słoiczek i Spółka Album na zdjęcia CELEBRATION - Słoiczek i Spółka

Album na zdjęcia CELEBRATION

80.00 

Wyczyść

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

Opis

To, co najważniejsze

Album na zdjęcia wklejane
40 kartek o gramaturze 200g/m²
Ręcznie stemplowana tekturowa okładka
Paczka przylepców do zdjęć Henzo w zestawie z albumem

Dedykacja

Chcesz dodać kilka słów od siebie – imiona, cytat, życzenia? W polu Personalizacja napisz swoją dedykację, a ja wypiszę ją na maszynie do pisania i zamieszczę w albumie.

Kilka słów od mnie

Okładka albumu zwiastuje dobrą zabawę. Mały balonik z jeszcze mniejszą kropeczką nie może przecież inaczej się kojarzyć. Wybierz jej kolor: żółty, czerwony, granatowy, niebieski lub szary z rozwijanej listy.

Album „Celebration” czeka aż wykleisz go zdjęciami z imprezy urodzinowej, szalonego wieczoru panieńskiego albo uroczystych obchodów rocznicowych. Papierowe karty przyjmą zdjęcia, ale i podpisy gości, kartki z życzeniami czy radosną twórczość własną nakreśloną flamastrami.

Okładka jest sztywna, ale nie ma sztywnych zasad co do wyklejania albumu. Wyklej go, jak chcesz. Ważne, by przy każdym otwarciu uraczył Cię wspomnieniami, dzięki którym się uśmiechniesz.

Co jeszcze warto wiedzieć o albumie

Ile zmieści zdjęć? Standardowo, czyli w formacie 10 x 15 cm

  • mały album (19,5 x 19,5 cm) zmieści 80 odbitek
  • duży album (29,5 x 29,5 cm) zmieści 240 odbitek

Poza tym to album dla tych, którzy lubią wyklejać zdjęcia po swojemu. Nie lubi ograniczeń i przyjmie wiele formatów. Szczegóły na ostatnim zdjęciu.

Czy dam radę go wykleić samodzielnie? Z małą pomocą dwustronnych przylepców do zdjęć zdecydowanie tak. Do każdego zakupionego albumu dostaniesz paczkę przylepców Henzo. Ale jeśli to Cię nie przekonuje, a bardzo chcesz się cieszyć gotowym albumem ze zdjęciami zajrzyj TUTAJ

Czy album jest trwały? Metalowe narożniki na rogach okładki potwierdzają, że nie straszne mu suwanie po półce lub ciągłe oglądanie. Tasiemki rypsowe na okładce trzymają album w zamkniętej formie i chronią kartki przed przypadkowym zagnieceniem. A spirala pozwala otworzyć go na płasko i oglądać jedną ręką.

Czy nadaje się na prezent? Dedykacja nadrukowana na pierwszej stronie i dużo uwagi, którą wkładam w zapakowanie potwierdzają, że tak:) A jeśli wypełnisz go zdjęciami przed wręczeniem to efekt zaskoczenia murowany. (Dedykacje wpisz w polu Personalizacja)

Gdyby się jednak okazało, że szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego to mogę stworzyć dla Ciebie album z niepowtarzalną okładką. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Dodatkowe informacje

Kolor kropki

Żółty, czerwony, granatowy, niebieski, szary

Opcje

Duży biały, Duży biały + dedykacja, Duży kraft, Duży kraft + dedykacja, Mały biały, Mały biały + dedykacja, Mały kraft, Mały kraft + dedykacja

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©  2021 Słoiczek i Spółka

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?